گوشه دنج

اللهم لاتکلنی الی نفسی طرفه عین ابدا...

گوشه دنج

اللهم لاتکلنی الی نفسی طرفه عین ابدا...

گوشه دنج

هرچه می نویسم پنداری دلم خوش نیست و بیشتر آنچه در این روزها نبشتم همه آن است که یقین ندانم که نبشتن اش بهتر است یا نانبشتن اش. حقا و به حرمت دوستی که نمی دانم که این را که می نویسم راه سعادت است که می روم یا راه شقاوت؟ و حقا که نمی دانم که این نبشتنم طاعت است یا معصیت؟ کاشکی یکبارگی نادان شدمی تا از خود خلاص یافتمی!.....
عین القضات همدانی/525-492
+ اگر خواندید و حس کردید ثانیه هایتان را هدر داده اید، نگارنده از همین تریبون حلالیت می طلبد.
++اینجا حرف هایی را می نویسم که فکرکرده ام گفتنش بهتر از نگفتنش باشد.پس اینجا "من" را نمی خوانید.چون ممکن است من یعنی ف.قاف مصداق اتم و اکمل "لم تقولون ما لاتفعلون" باشم.

گوشه دنـــج - پایش بیفتد آپولو هم هوا میکنند این جماعت !

در یک سخنرانی نسبتا کسل کننده ، دخترها چرت می زنند ، با گوشی شان بازی می کنند ، کتاب می خوانند ، توی دفترشان تمرین خط می کنند ، و عده کمی هم - مثل فروغ - بدون ذره ای کاهش هیجان به دهان سخنران - که از آن فاصله ای که ما نشسته بودیم به سختی دیده میشد - خیره می شوند و هر کلمه اش را می بلعند.

اما این پسرها هستند که می توانند با ساخت چند عدد موشک کاغذی و پرتاب آن به هوا در ثانیه هایی که سخنران پشت به جمعیت میکند ، سالن نهصد نفری را به وجد بیاورند :)

ف.قاف

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">